بسپارید، مرجع خدمات فروشندگان اینترنتی

کالای کوچک و بزرگ به چه معناست؟

هر یک از مراکز تحویل کالا دارای قابلیت‌ و ظرفیت خاصی هستند، بنابراین پذیرش کالا در انبارها به تفکیک انجام می‌شود.

کالاهای کوچک چه محصولاتی هستند؟
  • حداکثر سایز قابل پذیرش کالا به عنوان کالاهای کوچک ۳۵ × ۴۵× ۶۵ سانتی‌متر است.
  • در واقع اگر ابعاد بسته‌بندی محصولات فروشنده با ابعاد ذکر شده مطابقت دارد، سفارش دهنده می‌تواند محصولات را در به عنوان یک کالای کوچک به به ما تحویل دهد.
  • اگر ابعاد بسته‌بندی محصولی بزرگ‌تر از ابعاد ذکر شده است باید از تعرفه کالاهای بزرگ برای عکاسی و حمل استفاده شود.
  • جهت عکاسی انبارداری و یا حمل حتما میبایست کالاهای بزرگ و کوچک از هم جدا شوند

قوانین و مقررات انبار کالاهای بزرگ

۱ . محصولاتی که ابعاد آن‌ها بزرگ‌تر یا مساوی از ابعاد ۳۵ × ۴۵× ۶۵ سانتی‌متر هستند و وزنی بیشتر یا مساوی با ۱۵ کیلوگرم دارند سایز بزرگ محسوب شده و  باید به انبار کالاهای بزرگ تحویل داده شوند.

نحوه درخواست ارسال سفارش به انبار

اگر جزو مشتریانی هستید که در انبار بسپارید عضو هستید لازم است در مارکت پلیسی که به این منظور راه اندازی شده عضو شوید تا از همان طریق انبارداری شما نیز انجام شود. در صورتی که درخواست ارسال کالا به انبار دیجی کالا دارید که در ازای ارسال نباید هزینه ای دریافت شود کافیست رسید محموله و فایل لیبل های خود را صبح همان روز برای کارشناس خود در تیم “بسپارید” ارسال کنید تا ما مطابق با همان درخواست سند خروج از انبار شما را صادر کنیم.

شرایط ارسال کالا به انبار پست

لیست اکسل نمونه را از محصولات خود پر کنید و برای کارشناس خود ارسال کنید یک نسخه از این لیست را پرینت میکنیم و هنگام دریافت کالای شما در انبار امضا کرده و به شما تحویل می دهیم و از روی آن یک فاکتور انبارداری برای مدت یکماه صادر میکنیم.

کالاهای خود را میبایست با کد برای ما ارسال کنید در صورتی که درخواست دارید درج کد توسط عوامل ما انجام شود از قبل هماهنگ کنید و از هر مدل کالا دست کم یکی باید دارای کد باشد

برای فروشندگانی که در دیجیکالا نیز فعالیت می کنند کد dkpc را به عنوان کد کالا روی کالا درج می کنید.

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.