معرفی “بسپارید”

مجموعه بسپارید یک مجموعه بزرگ و در نوع خود کامل از خدمات دیجیتال مارکتینگ و لجستیک، خاص فروشندگان اینترنتی است. در واقع ما بر روی بخش هایی از تخصص ها تمرکز کرده ایم که نیاز فروشندگان اینترنتی تشخیص داده شده و در اضافه کردن سرویس های جدید و بهبود پروسه های قبلی همیشه پیشتاز هستیم .

کار ما توسعه فروش آنلاین با ارائه سرویس‌های مختلف دیجیتال مارکتینگ و متعاقب آن ارائه راهکار‌های لجستیک به فروشندگان است. همکاران ما با تخصص‌های مختلف مرتبط با آنلاین مارکتینگ و واحدهای عملیات لجستیک با این هدف که استفاده از خدمات حرفه ای را برای شما ساده تر کنند اینجا جمع شده اند.

درباره ما

تلفن تماس: ۰۲۱۶۶۵۹۶۳۶۳
Support@Besparid.com

دفتر تهران: خیابان آزادی، روبروی بی آر تی قریب برج کاوه واحد ۸۹
انبار مرکزی: چهار راه لشگر، اداره پست مرکزی، بخش انبار های خصوصی شرکت پست، لجستیک بسپارید

شنبه تا چهارشنبه : ۹  تا  ۱۷

پنجشنبه : ۹  تا  ۱۵

تماس با ما

مهرداد فدایی

مهرداد فدایی

مدیر انبار

فاطمه محمدی

فاطمه محمدی

مدیر مارکتینگ

شکوه لوایی

شکوه لوایی

مدیر داخلی

ساسان یزدی

ساسان یزدی

مدیر عامل و بنیانگذار

تاریخچه

مجموعه بسپارید یک مجموعه بزرگ و در نوع خود کامل از خدمات دیجیتال مارکتینگ و لجستیک، خاص فروشندگان اینترنتی است. در واقع ما بر روی بخش هایی از تخصص ها تمرکز کردیم که نیاز فروشندگان اینترنتی تشخیص داده شده و در اضافه کردن سرویس های جدید و بهبود پروسه های قبلی همیشه پیشتاز هستیم .

این مجموعه از سال ۱۳۸۲ با فروش اینترنتی محصولات آموزشی در قالب سی دی های آموزشی کار خود را آغاز کرد بصورتی که در سال ۱۳۸۳ تا ۱۳۸۵ با نام فروشگاه آنلاین نگاره جزو پنج رتبه اول جستجوی عبارت “فروشگاه اینترنتی” در گوگل را قرار می گرفت.

در سال  ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۵ با تغییر سیستم کاری و راه اندازی ناوگان موتوری پذیرای بخش لجستیک تعداد محدودی از فروشندگان اینترنتی شدیم و با قبول عملیات لجستیک برخی از فروشندگان تک محصول و مجموعه های بزرگی مانند “سازمان بین المللی دانشگاهیان” و  انتشارات گیلنا “کنکور آسان است” و راه اندازی فروشگاه اینترنتی زیباباکس وارد فاز جدیدی از خدمات لجستیک شدیم.

در سال ۱۳۹۵ تا ۱۳۹۸ با تجهیز واحد سمعی بصری و با هدف ارائه سرویس ویدئو مارکتینگ به مشتریان محدود خود اقدام به راه اندازی استودیو پرده نقره‌ای کردیم و اکنون این واحد نیز بصورت عمومی در دسترس است و کارهای بزرگی را در کنار مجموعه های مختلفی نظیر سازمان بین المللی دانشگاهیان،  دانشگاه تهران، دانشگاه شریف، شهرداری تهران و بندرعباس،  دانشگاه شریف و شرکت هایی نظیر شرکت صنایع رنگ پارس، ساختمان های مارکدار، مجموعه پیک ملل، آموزش های راه دکتری و کنکور آسان، شرکت نگاره و … بوده است.

در خرداد ۱۳۹۸ با هدف عمومی کردن خدمات به فروشندگان اینترنتی و دستیابی به بخش بزرگتری از بازار اقدام به راه اندازی ناوگان وانت بار و انبار مرکزی در اداره پست ایران کردیم و خدمات لجستیک مجموعه هایی نظیر سردوش سوبان و عرقیات فران و تعداد زیادی از فروشنگان اینترنتی را به عهده گرفته ایم .

اکنون مجموعه بسپارید با ارتباط مستقیم و فعال روزانه بیش از ۳۰۰ کسب و کار اینترنتی کلیه خدمات دیجیتال مارکتینگ و لجستیک یا بخشی از نیاز های آنان را تامین می کند و روزانه بر تعداد این مشتریان راضی افزوده می شود.

نحوه کار

راه اندازی

قبلا گفته شد که مشتریان ما فروشندگان اینترنتی هستند و احتمالا میدانید برای فروش در اینترنت باید یک بستر برای نمایش کالاها داشته باشید این پلتفرم میتواند یک صفحه اینستاگرام باشد یک مارکت پلیس مثل دیجیکالا باشد یا یک فروشگاه آنلاین اختصاصی یا …

ما فروش شما را در هر بستری پشتیبانی می کنیم و حتی در صورت نیاز بسترهای مختلف فروش اینترنتی را برای شما راه اندازی می کنیم ضمن آنکه در حال حاضر مارکت پلیس زیباباکس بدون دریافت پورسانت به مشتریان این مجموعه خدمات فروشگاهی ارائه می کند.

بازاریابی

شاید اگر یک مغازه اجاره کنید و بدون تبلیغ بتوانید فروش داشته باشید ولی در دنیای اینترنت قطعا بدون تبلیغ یازدید کننده ای نخواهید داشت تبلیغ صرفا درج بنر یا آگهی تبلیغاتی در سایت های پر بازدید نیست بلکه هر نوع تولید محتوای متنی یا تصویری و انتشار آن در فضای مجازی می تواند به نوعی حرکت در جهت جذب مخاطب قلمداد شود.

ما با تجربه چند ساله خود در این قسمت نیز خدمات مناسبی ارائه می کنیم امکان خرید تبلیغات کلیکی تا تولید محتوای مناسب برای محصولات شما

لجستیک

بدون شک یکی از بازوهای پرتوان هر فروشگاه اینترنتی موفق میبایست واحد عملیات لجستیک آن باشد عدم تاخیر در زمان ارسال و بسته بندی مناسب کالا نقش اساسی در تامین رضایت مشتریان دارد.

واحد لجستیک بسپارید خدمات جذابی را برای فروشندگان اینترنی فراهم کرده است تا یک فروشنده اینترنتی حتی دغدغه تامین کارتن پستی و و سلفون کشی را نداشته باشد. تجمیع خدمات در یک محل باعث شده تا خدمات با کیفیت بهتر و قیمت مناسب تری ارائه شود. در انتها ارسال کالاهایتان به انبار ما می تواند نقطه عطفی در برونسپاری کامل کارها و افزایش راندمان سیستم کسب و کار شما شود.

1
    1
    ثبت سرویس
    ادمین دیچیکالا
    مدیریت پنل فروش دیجی کالا
    1 X ۱۰۰,۰۰۰ تومان = ۱۰۰,۰۰۰ تومان